Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Latarnik Wyborczy

(2)
Idą wybory i trzeba się będzie ostatecznie zdecydować: za kim, lub przynajmniej przeciwko komu się opowiesz.
  • 2007-10-17 11:32 | pik@wa

    kwestionariusz-latarnik wyborczy

    Witam,Z przyjemnością wzięłabym udział w ankiecie, ale niestety Strona "nie działa".Po odpowiedzi na pytania, klikając przycisk-Dalej, kasują sie wszystkie odpowiedzi i trzeba zaczynac od początku. Funkcja "zgłoś problem" również jest niedostępna. Pozdrawiam
  • 2007-10-18 20:16 | magda

    lipa

    Również witam,Zgłaszam ten sam problem...HALO TA STRONA NIE DZIAŁA!!! Niech ktoś sie tym zajmie bo bardzo chętnie ją wypełnię...Pozdrawiam.