Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Duże wierzby, małe gruszki, czyli rozliczamy PiS z jego obietnic

(3)
Rozliczamy PiS z jego obietnic.
 • 2007-10-18 11:00 | smb

  smb

  Ciekawy obraz obecnej sytuacji Polski. Panowie K. zanim swoje idee wprowadza na rynek europejski niech uporzadkuja w pozytywnym znaczeniu Polske, a potem moga sie artykulowac na arenie europejskie. Pozdrawiam
 • 2007-10-18 17:16 | czapla

  wybory

  o czym wy mowicie?wszyscy , ktorzy startuja w wyborach , to karierowicze i niedouczone osly!to sa zachlanne swinie, ktore za wszelka cene nie pozwola odepchnac sie od koryta!a moze bedzie leoiej , jak ponownie pozwolimy rzadzic naszym krajem obcym!zlota wolonosc szlachecka - to jest dla polskiego narodu przypisane przez historie. Polacy - zlekcewazcie te wybory!pokazcie, ze umiecie stanowic o losach wlasnych i waszych rodzin!
 • 2007-10-19 20:45 | PISowianka

  pis=peace

  no wlasnie o czym wy mowicie PIS to najbradziej uczciwa partia w tym kraju powinni dalej nim rzadzic