Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prasa europejska o wyborach w Polsce

(1)
'Nie należy przeceniać znaczenia emigracji.'
  • 2007-10-25 20:05 | DanKo

    korekta

    Z tresci artykulu wynika, ze tytul powinien brzmiec: nie nalezy NIE DOCENIAC sily emigracji. Poza tym tlumacz, kryjacy sie pod skrotem JI, mocno przeszacowal liczbe Polakow, glosujacych poza granicami, wedlug PKW tych glosow oddano 190 tys., a nie 1 mln. W oryginalnym artykule z "The Independent" autorce chodzilo o 1 milion POTENCJALNYCH wyborcow. Moze JI powinien przysiasc faldow i poduczyc sie angielskiego, zanim zacznie streszczac obcojezyczna prase? W miedzyczasie "Polityka" moglaby sie ograniczyc do podawania linkow do ciekawych artykulow, jesli jej nie stac na zatrudnienie kogos ze znajomoscia jezykow.