Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(3)
 • 2007-10-31 11:14 | lilyofthevalley

  W "Raporcie" jest błąd.

  Panowie Redaktorzy M. Janicki i W. Władyka popełnili błąd pisząc, iż w Lublinie wygrało PiS. W okręgu 6 lubelskim - tak, ale nie w mieście. W Lublinie wygrała Platforma Obywatelska, oto dowód:http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/066301.htm
 • 2007-11-02 01:20 | Andre

  Nareszcie coś o RPG :)

  Bardzo się cieszę z artyukułu o RPG (nota bene, jego tytuł brzmiał: "Gra na emocje").Bardzo rzadko się zdarza dobrze napisany i rzetelny tekst po grach fabularnych. Oczywiście, można było pogłębić temat, ale to co zaprezentowała Polityka zakasowało wszystkie dotychczasowe artykuły fachowością podejścia do sprawy.Wszystkich Państwa zainteresowanych lepszym poznaniem zjawiska RPG zachęcam do korespondencji:maelard@go2.plGram i prowadzę od 12 lat, napisałem o RPG pracę magisterską na wydz. pedagogicznym UW. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.No i zapraszam do Paradox Cafe na sesję :)
 • 2007-11-05 22:13 | Paweł Potakowski

  RPG bez autoryzacji

  Brak autoryzacji wypowiedzi w jakimkolwiek tekście najczęściej skutkuje przeinaczeniami wypowiedzi wynikającymi z doboru treści wyrwanych z kontekstu.Szkoda, że ten artykuł także był obarczony takim błędem.