Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska mafia jak żywa

(3)
 • 2007-11-06 00:51 | Ciekawy polski

  Odwruceni

  Muszę przyznać że oglądałem z zaciekawieniem każdy odcinek odwróconych. Gdy skończył sie jeden czekałem z zaciekawieniem na drugi i co w nim będzie . Prawdę mówiąc to każdy kto zginął z tych gangsterów Pruszkowa i Wołomina zabrał z sobą tajemnicę Polskiej transformacji ustrojowej .Sam zadaje sobie pytanie jak to sie stało że na oczach blisko 40 milionowego społeczeństwa powstały takie dwie grupy .Czy głównym powodem powstania tych grup było nasze prawo czy tez chę zarobienia pieniędzy ?
 • 2008-01-11 17:44 | kret

  Odwróceni

  Glownym powodem byla ekscytacja bycia mafiozem, dresik i bmv, kazdy sie Ciebie boi, jestes kims... Dalej tak jest, tylko realia sie nie co zmienily, dlatego teraz policja panuje nad gangsterami a nie na odwrot.Prawdziwych, "twardych" facetow bylo nie wiele.. Gdyby nie tacy jak np. dziadek, nie bylo by calej tej legendy... a odwrÓceni pisze sie przez ó ;p
 • 2008-07-07 21:38 | zeraz

  Re: Polska mafia jak żywa

  kret, moze panuje tylko dlatego, ze czesc starego pruszkowa nie zyje albo siedzi w wiezieniu..