Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co PiS zrozumiał

(8)
Przegrać jest łatwo. I wygrać - jakkolwiek by to dziwnie brzmiało - też jest stosunkowo łatwo. W każdym razie na pewno dużo łatwiej jest przegrać lub wygrać wybory, niż zrozumieć i wyjaśnić wyborcom przyczyny swojego sukcesu lub porażki.
 • 2007-11-07 10:52 | monique

  Co PiS zrozumiał? NIC!!!

  PiS nic nie zrozumiał, Panie Jacku. Im dłużej sie temu przyglądam, tym bardziej to widzę. Ufam, że nowy rząd nie popełni błędu marginalizowania wyborców o innych pogladach. Nie będzie podsycał nienawiści i wzajemnej niechęci (Polacy sami z siebie potrafią te niskie uczucia żywić).
 • 2007-11-07 14:40 | Anna Kalejta

  "Układ"

  Zgadzam się z monique. PiS nadal stosuje taktykę oczerniania innych, demagogii i manipulacji. Klapki na oczach i nic więcej...
 • 2007-11-08 13:43 | Gimnazjalista

  Pisuary

  No,tak trafnego porównania jak z tymi psami Pawłowa jeszce nie czytałem...
 • 2007-11-08 23:02 | Andrzej Falicz

  obsesja Kaczynskimi czy odwracanie uwagi

  Zastanawia mnie ta dziwna i nieszczera fascynacja PiS-em i Kaczynskimi.Wyglada ona na zamierzony manewr odwracania uwagi od tego, ze tak naprawde druzgocaca kleske poniosla formacja "Polityki" czyli tzw. "lewica".PiS przegral zdobywajac 3 razy wiecej glosow niz SLD wygralo PO - PiS light z 5 razy wieksza iloscia glosow niz formacja "Polityki".Nagle Hanna Gronkiewicz czlonek ruchu w "Duchu Swietym" (czy cos podobnego...) staje sie nowoczesna liberalna prawica (?).Od lustracji do odubekizacji PO w pelni zgadzal sie z PiS-em a czlonkowie partii bez "swiatopogladowych" problemow przeskakiwali z jednego PiS-u do drugiego.Zastanawia milczenie "lewicowej" koterii dzienikarskiej nad tym faktycznym pogrzebem "lewicy".Czyzby zawsze byli prawicowi?Czy moze zaczeli proces zmiany fryzur?
 • 2007-11-10 05:22 | Aleksander Gosytyński

  Ciszej nad tą trumną

  Zawsze ceniłem sobie styl P.Jacka Żakowskiego i nie zmienia zdania. Bardzo mi odpowiada ten litościwy w istocie ton. Właśnie tak powinno się pouczać tych co ukradli Księżyc, że to jednak tylko bajka jest, a życie - zwłaszcza społeczne ma swoje odwieczne prawa i niekoniecznie są one tylko częścią Prawa i Sprawiedliwości. Ciszej nad tą trumną. Im mniej się będzie o nich mówiło tym lepiej, wierzę odczują jak bardzo się wyalienowali z ruchu pod jaki sie ciągle podszywają. Z powazaniem. A. Gostyński
 • 2007-11-10 21:59 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Okrągłostołowy traktat

  który wykreował antyobywatelską ustawę zasadniczą jest ciągle żywy.Stworzyło to pogodę dla politycznych szulerów i korupcji.Jarosława Kaczyńskiego stać było na samokrytyczną ocenę,że partia nie jest w stanie obsadzić JOW przy zmianie ordynacji wyborczej i to jest jej realna słabość dla realizacji ambitnego programu.Polecam artyku w TP dotyczącym metod zwalczania korupcji w krajach o najwyższych standardach systemu demokratycznego.Błędem oczywistym był brak odniesienia się do jednostek jako podstawy systemu demokratycznego na wzór "Swiszczących gwizdków" w USA.Ta instytucja tworzyła prawne bezpieczeństwo dla tych jednostek,które z otwartą przyłbicą chciały stawić czoła wyniszczającej patologii.Może nauka nie pójdzie w las.
 • 2008-03-11 23:52 | Solidaruch1

  autorytety

  Czy autor tego pamfletu to ta sama osoba która wraz ze swoim kolegą,dziś w Przeglądzie na fali demokratyzacji mediów prowadzili program gdzie na oczach telewidzów kobieta z rozstawionymi nogami rodziła laleczke? Jeżeli tak to gratuluje ,
 • 2008-03-12 00:08 | Solidaruch1

  cenzura

  Czy na forum polityki istnieje cenzura