Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rekin w odwrocie, wilk nadchodzi

(1)
Czym powinien się charakteryzować poszukiwany dziś szef?
  • 2007-11-12 22:15 | Anna

    Wypalenie zawodowe u meneżerów

    Witam,gratuluję bardzo ciekawego artykuły!!! Zaciekawił mnie ten artukuł ze względu na fakt, iż zbieram materiały do napisania pracy magisterskiej z psychologii nt. wypalenia zawodowego w meneżerów. Mam jednak kłopoty z odnalezieniem stosownego narzędzie pomiarowego. Czy opisywana w pańskim artykule metoda "360 stopni" oraz test "Indeks kariery" stanowią wyłączne narzędzia do pomiaru wypalenia zawodowego u menedźerów, czy też istnieją jeszcze jakieś inne?Z góry dziękuję za okazaną pomoc.Studentka V roku psychologii UKSW