Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Razem, ale osobno

(1)
Norwegowie organizują życie rodzinne w nowy sposób.
  • 2007-11-13 20:40 | smb

    Bajka

    Ladna bajka, a prawdziwe zycie to nie bajka.Z obserwacji ostatnich lat (na zachodzie Europy a i powoli na Wschodzie)stwierdzam, ze powracamy do epoki niewolnictwa tzn. we wspolczesnym swiecie do niewolnictwa pracy. Swiatu pracy podporzadkowuje sie zycie prywatne. Dla obydwu niestety nie starcza czlowiekowi wspolczesnemu czasu (doba ma tylko 24 godziny)i sily. Model norweski nie jest godny nasladowania. Czlowiek to nie automat! Pozdrawiam smb