Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Królewska choroba

(2)
W Polsce chorzy na hemofilię zostają inwalidami. To skutek opieki, która znacznie odbiega od standardów światowych.
  • 2007-11-14 14:17 | j.

    Ukłon w stronę p. Solskiej :)

    Dobrze że taki artykuł ukazał się. I to akurat w Polityce. Kiedyś dziennikarka tego tygodnika, p. Joanna Solska lobbowała za szkodliwą dla chorych na hemofilię budową fabryki osocza: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,55670,3702799.htmlNapisałem do redakcji list w tej sprawie, niestety został zignorowany. Dobrze więc, że po jakimś czasie na temat chorych wypowiada się dziennikarz, któremu chce się zbadać temat, a nie redaktor-lobbysta.
  • 2007-11-15 22:10 | Adam

    Hemofilik

    tak to jest niestety prawda musimy sie rozliczac z kazdej ampulki, jesli ktos mieszka lub studiuje w Warszawie to nie jest tak zle, prawdziwa tragedia jest na tzw. prowincji, gdzie czasem dostaje sie 2-3 ampulki na miesiac a na reszte musi czekac, a sa takie sytuacje ze wylewy sa bardzo powazne lub zdarzaja sie 3 razy w tygodniu. Poza tym wg badan tego stowarzyszenia ok 80% hemofilikow w wieku 26 lat pobiera rente, a tak naprawde przy profilaktyce mogli by byc naprawde wartosciowymi pracownikami!!!