Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pływanie

(3)
 • 2007-11-14 18:08 | Dżulia

  Jak pływac pod wodą?

  Może to dość dziwne pytanie ale nie pływam jakoś tak super. Jak pływać pod wodą żeby woda nie wypychała. Za nic nie umiem dna dotknąc na głębokości ok. 1,5 m. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuję.
 • 2008-08-05 21:47 | gburowaty Rysio

  Ja Dżulia wręcz odwrotnie. Zupełnie nic mnie nie wypycha! Od 40 lat każdorazowo i w każdym zbiorniku wodnym idę na dno przybierając nienaturalną człowiekowi i niewygodną pozycję rozpaczliwca bezwładnie przy tym i bezskutecznie usiłując zapracować kończynami górnymi i dolnymi oraz panicznie broniąc swoich dróg oddechowych przed nader wyobrażalną ewentualnością zachłyśnięcia się wodą!
 • 2009-07-15 21:49 | a taki jeden pływak

  żeby zejsc na większą głębokość dobrze jest wypuścić troszke powietrza wtedy mniej bedzie cię wynosiło. im więcej go wypuscisz tym bardziej bedziesz mogła zanurkowac ale i bardziej bedziesz chciała go nabrac.