Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

EKONOMIA–ZARZĄDZANIE

(1)
Ten ranking przedstawiamy w podziale na trzy grupy: A1, czyli szkoły państwowe (32 jednostki edukacyjne), A2 – szkoły niepaństwowe (74) i B – uczelnie oferujące studia ekonomiczne na innych wydziałach (23).
  • 2007-11-16 15:38 | wszibowiec

    wszib ok

    na wyższą szkołę zarządzania i bankowości w Krakowiestudia wszib w krakowie są ciekawe są fajni wykładowcy i mamy fajny system uczelniany przez internet gdzie są wszystkie materiały do ściągnięcia i można się komunikować z wykładowcami .pozatym wszib ma jedne z najwyższych pozycji w różnych rankingach uczelni i posiada certyfikat wiarygodna szkoła.