Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PRL oczami dziecka

(2)
Marzena Sowa ma swoje pięć minut.
  • 2007-11-17 11:43 | olla

    *

    Krytyka Sylvaiana Savoia za "irytująco jaskrawe kolory" jest nie na miejscu, bo kolorowaniem obrazków zajmuje sie sama Marzena Sowa (informację można znaleźć we wspomnaianych wywiadach). Ale to błahostka.Nie rozumiem krytyki "na niekorzyść Persepolis". M.S. nigdy nie pretendowała do roli autora opowieści o Historii. Jak sama mówi, seria o Marzi, to właśnie zbiór historyjek z dzieciństwa, które kiedyś będzie mogła pokazać wnukom. Ot i tyle. A że ktoś jeszcze poczyta/poogląda i się parę razy uśmiechnie, zamyśli...
  • 2009-09-04 20:08 | akinah

    Re: PRL oczami dziecka

    poza tym komiks polski rozni sie kolorystycznie od wydania francuzkiego..barwy tego drugiego sa stonowane i przygaszone, bardzo pasuja do opowiesci..