Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Farmerska inicjatywa

(2)
Rolnicy z Maharastry świecą przykładem na całe Indie.
  • 2007-11-19 15:08 | gowk

    farmerskie inicjatywy

    kiedy w latach 60tych polacy zaczeli wysylac do indii ursusy narobili sobie bigosu na wsiach wybuchaly strajkibo nmechanizacja powodowala jeszcze wieksze bezroobocie nie bynajmniej na wartosc pol maszyn ktore nawet teraz po 30 z goro latach sa podstawo naszego rolnictwasytuacja sie odwroci jezeli bedziemy eksportowac z indii ciognikiw jakiejs lini potomkow naszych ursusow
  • 2007-11-20 10:38 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Jaki rozwój?!

    To pytanie trzeba sobie zadać wychodząc ze skali globalnej,a na lokalnej kończąc.Najprościej powiedzieć,że w formule 3E to jest zbliżenia do siebie punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.To w sferze laickiej,ale jest i duchowa wymagająca równole zbliżania do siebie wiary i rozumu.W ramach odkrywanych praw stworzenia i natury z pewnością będzie można się pokusić o precyzowanie zależności wielkości populacji ludzkiej od komponentów naturalnego środowiska i poddanie na drodze ewolucji ich doskonaleniu.W globalnej wiosce z różnymi tradycjami wiary na znaczeniu nabierać będzie pojęcie "Bóg jest Prawdą,kto szuka prawdy szuka Boga".