Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naprawić po partaczach

(2)
'Ofensywa miłości' Tuska i unikanie konfrontacji najlepszą strategią?
  • 2007-11-20 13:48 | Liza

    Utrzymac wladze co najmnie cztery lata.?

    Tusk mysli i bedzie rzadzil po europejsku to znaczy celem samym w sobie nie bedzie reelekcja, celem bedzie poprawa zycia w Polsce. Wzory sa nalezy je tylko dostosowac do warunkow polskich. PIS zachlysnal sie wladza i jej utrzymaniem i to go zgubilo
  • 2007-11-21 12:48 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Polityczne szulerstwo

    PiS przegrał,bo w nadmiarze był wierny antyobywatelskiej ustawie zasadniczej.Nie był strukturalnie przygotowany do zmiany ordynacji wyborczej,która może w znacznym stopniu ograniczyć cnotę nieprawdomówności,ograniczyć hipokryzję tajnego państwa,ograniczyć politykę z możliwością realizacji ukrytych celów.Odkrywanie i upowszechnianie praw stworzenia i natury rodzi nowe wyzwania.Każda wodzowska partia nawet w dobrej wierze i nieprzymuszonej woli dawania świadectwa wiarygodności przez swojego wodza może się zdeprawować.PiS jako głównej sile bycia w opozycji można tylko życzyć aby nie zmarnowała tego czasu,bo ewolucja systemu demokratycznego rządzi się swoimi prawami.W sposobie komunikowania się rządzących ze społeczeństwem polskie doświadczenia są przykre,stąd i szczególna rola opozycji aby konsekwentnie ograniczać cnotę nieprawdomówności.