Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Karta za spokój

(2)
Ustępstwo Tuska to niestety kapitulacja przed pisowską taktyką straszenia Unią.
  • 2007-11-26 11:41 | niuniek

    sprzedawczyk

    Nastepny sprzedawczyk wchodzi w d... klechom.Glosowalem na nowoczesnego czlowieka,a wyszedl bezjajeczny wazeliniarz klechow.Za 4 lata do wora.
  • 2007-11-28 01:07 | magrud

    Upokorzenie

    W oczach Tuska nie byliśmy warci walki, raczej zwycięskiej, o europejskość I kategorii. Sposób, w który umeblował on swój gabinet, także nie świadczy o zbytnim dla nas szacunku.Odegrał się w parlamentarnej bitwie, i rozpoczął walkę o prezydenturę. Może i wygra, ale czy my wygramy razem z nim?