Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(1)
  • 2007-11-26 14:10 | HI-polit

    Trzeba walczyć o realizację cudu!

    Trzeba walczyć o interesy Polski w Paryżu w sprawie przyznania nam Wystawy Expo 2012 dla Wrocławia! Byłoby to spełnienie pierwszego cudu przy równoczesnej organizacji ME 2012 w piłce nożnej!Dlaczego rząd J.Kaczyńskiego nie zadbał dotąd o właściwe przygotowanie Polski do walki o Expo 2012? Dlaczego Prezydent Lech Kaczyński dystansuje się od tej Wystawy? Czyżby wadziła obecność byłego Prezydenta Lecha Wałęsy? Trzeba walczyć do końca i nie bać się przegranej. Postawa postawa Bogdana Borusewicza, który w ostatnich minutach zechciał pojechać do Paryża,świadczy o Jego predyspozycjach społecznych, politycznych i gospodarczych do piastowania tego zaszczytnego stanowiska Marszałka Senatu! Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!