Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(4)
 • 2007-11-28 18:00 | marcel

  choroba stadionowa

  Jestem bardzo zniesmaczony po przeczytaniu w dzisiejszym numerze artykułu Pana red. Pytlakowskiego "choroba stadionowa". Szkoda że tak ceniony redaktor nie zadał sobie trudu aby zasięgnąć informacji od obu stron konfliktu a nie tylko od zarządu klubu "Legia". Napewno wtedy Pan Pytlakowski dowiedziałby się że konflikt kibiców z zarządem Legii nie ma na celu obrony bandytów z Wilna tylko kilkanaście osób odpowiedzialnych za wspaniałe oprawy meczowe na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Oprawy które były pokazywane w całej europie a kupić bilet na mecz graniczyło z cudem. Może przed napisaniem artykułu wypadało pójść na stadion i sprawdzić ile osób popiera zarząd a ile stowarzyszenie kibiców. Bo gołym okiem widać że 90% bywalców popiera protest czy ci wszyscy ludzie to są kibole, hooligani, bandyci?
 • 2007-11-28 20:19 | Krzychlegia

  Kto był sponsorem!!??

  38 Piotr Pytlakowski, Jakub Stachowiak Nowa choroba stadionowa za ten artykuł posypia sie pozwy za niesławienie!!! Jedne wielkie bzdury autorzy nie ogarnięci w temacie!! Ile Walter zapłacił za artykuł!!
 • 2007-11-29 14:53 | Były czytelnik

  Bajkopisarstwo w polityce

  Witam,To był ostatni numer Państwa gazety który zakupiłem. Artykuł "nowa choroba stadionowa" redaktorów Pytlakowskiego i Stachowiaka to żenada, brzmi jak najprawdziwsza propaganda prl-u. Trudno nie odnieść wrażenia że artykuł został stworzony w konkretnym celu i na konkretne zlecenie.Jest to nie tylko moje odczucie, ale również wielu znajomych, kibiców ( nie chuliganów) Legii urażonych tonem i zawartością tego artykułu.Pozdrawiam,Były czytelnik
 • 2007-12-01 19:37 | J. Żakowski

  Rozmowa z Guyem Sormanem

  Żakowski ma się za intelektualistę.Zadaje Sormanowi pytanie, w którym mówi o psuciu przez PIS demokracji i gospodarki.Na czym polegało psucie gospodarki.Nawet dzisiejsza Wyborcza(1.12. 07)entuzjazmuje się wynikami gospodarki za III kwartał.Zaraz po wyborach Żakowski pisał,że PO wygrało dzięki resztce niezależnych od rządu mediów.Potężna Wyborcza,TVN,POlsat,Radio Zet,RFM to resztki wolnych mediów?Swoją drogą nie dbały nawet o zachowanie pozorów przyzwoitości i obiektywizmu jak mimo wszystko robiły to media podporządkowane rządowi.To już dyskwalifikuje Żakowskiego nie tylko jako obiektywnego dziennikarza.Świadczy też dużo o poziomie Polityki, tygodnika z aspiracjami. Lepus