Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antysemityzm po algiersku

(2)
We Francji aż huczy po wypowiedzi algierskiego polityka.
  • 2007-11-30 02:16 | frasobliwy

    zwiazek

    Antysemityzm to nienawiść oderwana od rzeczywistości. Trudno nie zauważyć, że Sarkozy zmienił kurs Francji wobec Iranu, popierał żydowskie osadnictwo w Izraelu, a o jego związkach z Mossadem pisała prasa. W takim wypadku wypominanie jego pochodzenia przyjmuje zupełnie inny wymiar.
  • 2008-02-07 23:32 | wyksztalciuch-37

    ???

    Dlaczego Sarkozy jest żydem a nie np. francuzem żydowskimi korzeniami??? Czy dlatego, że jego babka, dziadek, pradziadek, może matka, ojciec byli żydami (też dlaczego - bo chodzili do synagogi, a jak nie chodzili???).Toż to ustawy norymberskie.Gratuluje!