Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Holistyka w plastiku

(4)
Masz ochotę na kawę? Kilkanaście sieci barów kawowych, na czele ze Starbucks - znienawidzoną przez alterglobalistów ikoną popkultury - chce ją teraz podawać Polakom. Czy ktoś się przy tej okazji może poparzyć?
 • 2007-11-30 02:34 | Agatha King

  Prosze wpuscic do Polski

  Duza kawa kosztuje: w Toronto: $CDN 2.23; polowa przeznaczona jest na Izrael; to szef tej sieci podziekowal Kanadyjczykom za popieranie Izraela.
 • 2007-12-02 22:54 | Melampus

  Typowy artykuł promocyjny

  To typowy artykuł opar-ty na gotowcach przes-łanych przez dział PR omawianej (promowanej) firmy.Ale autor-tak sie za nos daje wodzić jakby się wczoraj urodził.Pisanie,że kawa "robi taką karie-rę" w Polsce (ojczyź-nie założyciela 1-szej kawiarni na świecie) dopiero teraz to kompletna ignorancja. Pisanie,że "wyszukaną kawa raczą nas w Cafe Nescafe" to kompletne bezguście. Polaków kilka lat temu nie było stać na 20-30 zł. za kawę i ciastko?!No chyba,skoro w najlep-szych kawiarniach W-wy (np.Nowy Swiat) można mieć to w porcelanie za 15-18 zł.(+piękne wnętrze i darmowa prasa),to po co płacić za paskudną lurę w papierze lub plasitiku?Człowieku bar kawowy, kawiarnia, czy koktail bar to nic nowego!Nowa jest kawa na wynos w papierze, tak samo jak kawa z automatu.Ale smak ten sam.
 • 2008-01-15 16:30 | Kanadol

  Sturbucks sucks

  Straszne wypieki i beznadziejna kawa
 • 2008-07-23 22:26 | Jerry

  Re: Holistyka w plastiku

  Coz... firma "Starbucks" niedawno temu podala, iz zamknietych zostanie
  wiele sklepow na terenie USA.

  P.S. "Starbucks" to - od dosyc dawna - kawa bez smaku i bez zapachu!