Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po co klonować zarodki małp?

(2)
To co sprawdza się na komórkach małpich, często ma zastosowanie dla ludzkich.
  • 2007-11-30 19:31 | student biotechnologi

    dlazcego nie?

    uważam, że klonowanie ludzkich zarodków powinno być dozwolone- dzięki temu będzie możliwe skuteczne leczenie ludzi!
  • 2008-04-18 17:36 | Andrea Doria

    Uczeń Czarnoksiężnika

    Czy za mało jest ludzi na świecie żeby nie tylko rozmnażali sie drogą naturalną lecz kopiowali sie jeszcze przez klonowanie !! TO NIEBEZPIECZNY ABSURD. Klonowanie dla leczenia to pretekst … to w gruncie ciekawość « ucznia czarnoksiężnika « a jaka w tym jest etyka ? żadna. Nauka bez świadomości etycznej jest jak rozpedzony pociąg ekspresowy bez hamulców … Sam nie wie kiedy i w co rąbnie ….