Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polak nie potrafi

(3)
A Koreańczycy – owszem. Dlaczego to oni zorganizują Expo 2012?
 • 2007-12-01 08:58 | hlmi

  ...

  Nie wiem czy "Korea przegała w 2010" roku to najszczęśliwsze sformułowanie ;). W sumie wiadomo, o co chodzi, ale...
 • 2007-12-01 13:05 | frank drebbin

  o czym nie napisano tutaj

  Korea to potega gospodarcza przodujaca w najnowoczesniejszych technologiach i know-how. wydaja ogromne pieniadze na promocje kraju (w cnn stale pojawiaj sie ich reklamowki, sponsoruja rozne programy). organizatorom polskim powiem tyle - nie ta liga, nie dla psa kielbasa, choc to nie tylko ich wina, raczej Polski jako takiej.
 • 2007-12-02 05:38 | kyong

  49 milionow mieszkancow ...

  Korea jest tez, na przyklad, najwiekszym investorem w Chinach, a nie USA, Japonia czy Niemcy. A ile polskich firm jest znanych i przodujacych na swiecie? Daleko do Hyundai, Samsung, Daewoo, SK czy LG.