Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Einstein z Bronksu

(4)
Profesor fizyki teoretycznej nie zraża się głosami krytyki i zamierza wybrać się w przeszłość.
 • 2007-12-03 10:50 | Bogumił

  To piękne...

  To piękne, że znajdują się "szaleńcy" skłonni poszukiwać na bazie racjonalnych odniesień. Szukajcie a znajdziecie jak mówi przysłowie. Wydaje się, że problem tkwi w ograniczeniach prędkości światła. Trzeba czekać na następcę Einsteina, który wyzwoli nas z tego ograniczenia. Pozdrawiam-BM
 • 2007-12-04 21:48 | kornik

  masa

  nPiekne, piekne, ale ograniczenia predkosci to ograniczenia masy, nie zapominaj o tym drogi kolego. Tu chodzi o cos innego.... czy ktos wie gdzie mozna dostac prace tego człowieka?Tych 100 stron obliczeń ...z checia bym sie w to wgryzł;)
 • 2007-12-12 18:59 | Pirulito

  Jak sie uda...

  No ale skoro spotka sie z ojcem i on przezyje to Ronald Mallett nie bedzie studiowal fizyki i sie nie przeniesie w czasie. Wiec cos bedzie chyba nie tak. Ale zycze mu powodzenia.
 • 2007-12-15 17:27 | ela

  jego zona

  Chcialabym byc zona takiego szalenca...