Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nellodramat

(10)
Nelly Rokitę dziwi nadmierna troska o los Jana po jego ­spektakularnej rezygnacji z polityki. Gdy na rzecz kariery męża rezygnuje wykształcona, mądra i elokwentna kobieta, zwykle nikt nie mówi, że to wielka strata.
 • 2007-12-03 14:27 | jerzy

  trojanska klacz

  Nelly Rokita - "trojanska klacz" Tuska - wpuszczona do stadniny PiSowcow poczynila swoim "bazyliszkowym" głosikiem straszliwe spustoszenie tak wielkie ze "brzydkie kaczątka" poddały sie jeszcze przed końcem wyścigu i nie zdążyły otworzyć ostatniej "puszki pandory"
 • 2007-12-03 14:36 | adam74

  oszczędny asceta?

  Krotko: 'Byłby jedynym posłem nieprzerwanie od '89 roku. Poselskie diety to chyba niemało? 'Jest nadmiernie oszczędny/ascetyczny. Nie dbał o pieniądze'. 'Gdybym miał 7 tys byłbym teraz we Florencji '. Paradoks? Niespójność logiczna? Czy może absolutna nieudolność w gospodarowaniu niezłymi przychodami?
 • 2007-12-03 16:31 | mak

  Tragifarsa

  Myślę, że panie Rokita i Senyszyn powinny utworzyć jakiś duet piosenkarski. To byłby czad. A pan Jan dawaj na grzechotkach!
 • 2007-12-03 19:32 | aga

  przeliczyli się.... i tyle

  O ile sobie przypominam, sondaże do statniej chwili wskazywały, że PIS i PO idą łeb w łeb. Na koniec skłaniały się ku zwycięstwu PIS-u. Zaplanowali to idealnie. W razie wygranej PIS i oczywistej niemożności stworzenia większości w Sejmie ( no bo, kto by chciał, po doswiadczeniach LPR i Samoobrony :)) Nelly wyciąga z rękawa męża opatrznościowego Jasia, który to jako premier lub wice, załatwiłby potrzebną grupkę "konserwy" z PO.Happy end - można marzyć o presidencio. Lub plan B: wygrywa o włos platforma. No i wtedy Jasio, który z PO nie wypisał się, oj nie, "załatwia" za posrednictwem żony głodnych władzy posłów z PIS-u. No i jak taki bohater nie miałby zostać premierem z Krakowa? Tylko sondaże zawiodły.... i szczerze powiem, że Tusk byłby frajerem gdyby dał Jasiu cokolwiutko. Bo prędzej, czy później rączkę mu Rokity odgryzą.
 • 2007-12-04 09:56 | Aybe See

  oszczedny asceta

  Adam sie dziwi dlaczego takie pieniadze wyciekly Janowi z portfela. A co w tym dziwnego. Czy nie oszczedzanie jest rownoznaczne z nieudolnoscia? A moze wydawal je na biuro poselskie, albo wspieral dom dziecka albo kupowal ksiazki czy sprowadal trufle. A moze zainwestowal je w instrumenty o niskiej plynnosci? MAm pomysl! To jego, i tylko jego sprawa. :-)
 • 2007-12-04 17:16 | Andrzej M

  Prowokacja

  Kaczyńscy brali co idzie, byle by utrzymać władze, eksperyment z Nelką wymyślił Jan.Kaczyński myślał, że p.Arnold da PIS 2mln.głosów, stałosię odwrotnie, są tacy, którzy twierdzą, że Nela to postac Kasandryczna. Kaleczy j.polski, mówi jak Kononowiczz, mamy tyle świetnych i mądrych, dumnych kobiet polskich np. p. Natali Świat, p. Kluzik, p. Jakubiak, Środa, i setki innych a jemu ma doradzac Nela Arnold-wstyd i kompromitacja, obniżył statut posła do zera.
 • 2007-12-08 20:35 | Damian

  Kobiety mogą robić karierę...

  Problem w przypadku Nelly Rokita jest taki, że swoją karierę buduje na nazwisku swojego męża. Czy z takim samym rozmachem weszłaby do polityki, gdyby nazwywała się panią np. Kwiatkowską. Osobiście wątpię.
 • 2007-12-10 18:37 | goral

  Nelly

  O czym tu pisac...Radość tylko, że jego już nie ma, jest od razu mniej afer, a ona, że jest tam gdzie jest i "chwatit".
 • 2007-12-18 16:41 | KczK

  ciąg dalszy: Aria Rokity

  Zapraszam na mój satyryczny filmik, zainspirowany m.in. tym artykułemhttp://pl.youtube.com/watch?v=FnO_2Fx2ocwplik do ściągnięcia na www.kaczka.art.pl
 • 2007-12-30 18:18 | A.G.

  Społeczeństwo- TRÓJWŁADZA- politycy

  Polityka uprawina przez tzw.zło polityków świadczy jednoznacznie,że kończy się ich czas,żemanipulują społeczeństwem, propagandą, hasłami bez pokrycia. Doprowadzili do tego że państwo utrzymuje partie polityczne, za bardzo duże pieniądze po to, aby nieudacznicy polityczni zniewalali społeczeństwo w każdym możliwym obszarze istnienia społeczeństwa.Rozwiązania dla tworzenia świadomośći i wartościw społeczeństwie nie mogą być przekazane osobom do których społeczeństwo nie ma zaufania i ja też.