Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Smok na korupcję

(7)
Julia Pitera zapowiada publikację wyciągów z kart kredytowych członków poprzedniego rządu.
 • 2007-12-03 17:51 | Sybirak

  Pitera i karty PiS

  Niech się więc nie dziwi, że spalono jej auto. Jak prof. Pańko chciał się gobrać do d... tym od FOZZ, to dawno już wącha kwietki od spodu.
 • 2007-12-03 18:32 | Janusz

  prawda

  To mi sie podoba,brawo Pani minister Pitera!
 • 2007-12-05 13:11 | nr 10-7

  podziękowanie Żakowskiemu

  Serdecznie dziękuję panu dziennikarzowi za to, że nie ograniczył się pan dziennikarz do ogólnikowego stwierdzenia "płacący służbowymi kartami ministrowie poprzedniego rządu byli najlepszymi klientami najdroższych warszawskich restauracji", ale podał pan dziennikarz konkretne sumy (olbrzymie i to z naszych podatków) i konkretne nazwiska. To się nazywa fachowa, rzetelna, obiektywna dziennikarska robota. Dziękuję też, że zajął się pan dziennikarz rządem Millera i Belki. Ma pan dziennikarz rację, nikt z rządu Millera i Belki nie szastał forsą podatników w najdroższych restauracjach i dlatego Pietra nie ma co zajmować się członkami uczciwego aż do przesady rządu SLD. Pan dziennikarz Żakowski to prawdziwy publicysta, nigdy nie manipuluje faktami i nigdy nie jest stronniczy. Dziękuję, panie dziennikarzu!
 • 2007-12-09 00:44 | TJ

  rozliczenia

  Rozliczać Rządy Millera i Belki powinno Pi(nie)S, lecz zbyt zajęte było walką z opozycją i montowaniem podsłuchów. Teraz trzeba rozliczyć ich z taniego Państwa, a rządy PO i PSL będą rozliczać ich następcy. Normalna kolej rzeczy.
 • 2007-12-15 16:56 | bomba

  hieny

  Niech pani minister robi co powinna i uwaza na siebie. Strach pomyslec, ze polityka to zwykle uklady troglodytow.Jak ma byc dobrze w panstwie, ktore tak zepsuta glowe ma? Zygac sie chce. A kto zaplaci tym ludziom, ktorym urzednicy zniszczyli pierwsze w zyciu restauracyjki, sklepiki itp?Pierwsza w rodzinie przedsiebiorcza jednostka wreszcie uwierzyla, ze przyszlosc od niej/jego zalezy i otworzyla cosik tam w miescinie jakiejs tam. Jeszcze do splacenia dlugow daleko, daleko a juz Sanepid, juz skarbowka (w dodatku wystraszonemu wlascicielowi w oczy mowia "ktos pana nie lubi")juz ZAIKS (radia sluchacie? juz 50 zl miesiecznie)-ze w salonie relaksacyjnym nie powinno byc radia, swierzo upieczonej przedsiebiorczyni nie przychodzi do glowy. Jakis agetnt Urzedu Pmocy Poczatkujacych Przedsiebiorcow powinien ich wspierac a nie hieny Skarbowe, Sanepidowe i Zaiksowe. Ci mlodzi nigdy juz nic na wlasna reke nie otworza...!!!!!
 • 2007-12-17 13:34 | Sybirak

  Korupcja i Pitera

  P.S.Same słowa. Jestem bardzo dorosłą osobą, więc nic, a nic nie wierzę, bo to, co ona powiedziała to same ogólniki, a przydałoby się trochę szczegółów, np. co chce zrobić z "ustawianymi" przetargami, albo z prawem kupowania nieruchomości przez kancelarie adwokackie i wieku innymi tego typu sprawami sprawami i ustawami korupcjogennymi? Cała jej wypowiedź bardziej wygląda mi na jej prywatną wojnę z osobistymi wrogami, niż na walkę z korupcją zgodną z tym, co powiedziała na poczatku wywiadu.
 • 2007-12-31 20:02 | Janusz

  Racja

  Panie sybirak-co jeszcze Panu potrzeba,zastanow sie.