Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co ma Wenezuela do Rosji

(4)
Wyniki niedzielnych głosowań są rachunkiem wystawionym Zachodowi.
 • 2007-12-04 12:50 | Obcy

  Dlaczego kompromitacja

  Dlaczego polityka europejska jest kompromitacja? Nie jestem zwolennikiem Pana Gerharda Schrödera, ale w jednym mu trzeba oddac honor - on mimo, jak sadze wielkiego nacisku USA - nie dal sie, tak jak przywodztwo w Polsce, wciagnac do wojny w Iraku. W tym wypadku, sytuacje bym raczej odwrocil, wyslanie wojsk do Iraku na podstawie mocno naciaganych dowodow to wielka kompromitacja tych, ktorzy na to poszli. Polska jezeli chce sie uniezaleznic od dostaw energii z Rosji, moze te nosniki, zgodnie z doktryna Pana Prezydenta, sprowadzac z Kazachstanu - nic nie stoi na przeszkodzie. Panie Smoczynski, Pan swoje artykuly redaguje nie w tym czasopismie - prosze sie produkowac u konkurentow.
 • 2007-12-04 13:27 | Karol. W

  Demokracja Fasadowa

  "Rosjanie lekką ręką oddali demokrację, (...)"Jaką demokrację? Chyba, że chodzi Panu o tą fasadową...
 • 2007-12-04 21:32 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Polityczne bicie piany

  Szkoła biznesu bierze górę nad szkołą ekonomii,tak jest w przypadku sprzężenia zwrotnego Rosja-Europa.Oczywiście w takich samych koleinach tylko przy zastosowaniu bezpośredniego bandytyzmem politycznego z nadużyciem bezwzglednego prawa silniejszego znajdują się USA.Wszystko za sprawą uzależnienia surowcowego,dla którego uzdrowieńczą alternatywą jest sięgnięcie po pierwotny /tworzenie Wszechświata/ nośnik energii jakim jest wodór.Możliwość powszechnego korzystania z energii jądrowej to tylko kwestia czasu,natomiast uznania,że świat postulatów etycznych to prawdziwie ten najwazniejszy ze wszystkich stworzonych przez człowieka to cały proces.Na drodze stoi polityczne szulerstwo,które pospołu z pobożnymi kłamstwami tworzy pogodę dla korupcji i politycznego bandytyzmu.
 • 2007-12-04 23:21 | Fidel

  Pomylenie

  "Zasluga" Busia jest wzmocnienie Chaveza.Gdyby Busio byl jeszcze bardziej soba to pewnie Chavez by przepchnal referendum.Ta "twardosc" busia to jest przyczyna wzrostu radykalizmu.Iran np. z kazdym nowym busiowym pokrzykiwaniem coraz bardziej potrzebuje bomby atomowej.Putin moze pokazac hufce jankesow w cale Azji Srodkowej.Niebezpieczny wariat w USA nie zapobiegl NICZEMU.Zasial deszcz a teraz wszyscy zbieramy burze.Przede wszystkim Busio oslabil amerykanska pozycje i mozliwosc pozytywnego "wplywu".