Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska jesień w kinie

(1)
Na polskich filmach zaczęła dopisywać publiczność.
  • 2007-12-04 13:21 | Władysław

    Podsumowanie roku ?

    Wysoką frekwencję "Katyń" zawdzięcza polskiej młodzieży,zagonionej, jak sami twierdzą, do kin pod przymusem, a także specjalnemu rozkazowi b.ministra Szczygło. 2/3 stanowiły grupy zorganizowane, pozostali to "indywidualiści". Tak więc nie można mówić z czystym sumieniem o wielkim sukcesie filmu "Katyń". Portale internetowe zajmujące się tematyką filmową, odzwierciedlają w wymowny sposób krytyczne, drastyczne, a nawet wulgarne opinie, młodych ludzi, co tak naprawdę sądzą o najnowszym filmie Andrzeja Wajdy.P.S. W moim mieście od stycznia do listopada 2007, wyświetlono "aż" osiem filmów produkcji polskiej:poz. 1 i 2 z listy powyżej m.in.Z perspektywy Warszawy to pewnie się w głowie nie mieści?! Pozdrawiam.