Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ropa niezgody

(2)
Kto wygra to starcie?
  • 2007-12-06 13:17 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Konfliktogennego działania c.d.

    Potrzeby energetyczne rosną nie tylko Ameryki.Na tym tle rodzą się konflikty i ze sposobem ich rozwiązywania za pomocą nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Kreatorzy prywatyzacji wojen ze sposobem swojego myślenia stoją w sprzeczności z rozwojem w formule 3E t.j. rozbieżność punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.Można podzielić oczekiwanie,że rzeczywiście "coś się musi stać" i to w pierwszej kolejności w świecie polityki,aby odejść od nakręcania spirali bandytogennych żródeł energii.
  • 2007-12-27 21:11 | ufal

    nic nowego...

    Powszechnie wiadomo że nic nie buduje potęgi kraju jak właśnie złoża surowców mineralnych i dostęp do nich natomiast badania w krajach uboższych nad alternatywnymi źródłami są zgrabnie tłumione