Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Goodbye Bafana

(1)
Dlaczego nie powstał jeszcze film o Lechu Wałęsie?
  • 2007-12-11 16:33 | Pilot

    Dlaczego???

    Albowiem POLACY nie potrafia zachwalac swojego. Wola we wszystkim szukac bledow i niedociagniec, krytykowac z poswieceniem godnym lepszej sprawy. Dobre rzeczy widza raczej poza granicami swego kraju. Coz tam Jan z Kolna, kiedy sa Kolumbowie.Zyje od dwudziestu lat w Niemczech i wiem jak to tutaj funkcjonuje. W tym pieknym kraju propaguje sie kazdego "bohatera". Pozdrawiam