Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prosto z Afryki

(4)
Przygody Szympansa Bajbuna.
 • 2007-12-12 00:04 | pstryk

  Nie zgadzam się z wyborem książek

  Czytałem mojej córce Państwa książkę numer 2. Rany boskie to ma byc baja dla dzieci? O zdobywaniu władzy i o wzajemnym się zjadaniu. Polityko! Zreflektuj się. Popieram ideę akcji, ale nie dobór książek. Jak ja mam córce tlumaczyć postępowanie króla Lwa? Mam jej opowiadać o totalitarnych wladcach XX w.?
 • 2007-12-12 22:24 | pamana

  tom 2 -okropnosc

  Kupilam tom 1-wiadomo klasyk ale 2 masakra ,jak mozna cos takiego czytac dziecku,przez ta opisowosc ,slownictwa i dl zdan ksiazka traci na napieci a i ja dorosly czlowiek zapominam co bylo na poczatku,ciezko sie czyta i dzieckosie nudzilo.zniechecil mnie ten tomik,kupilam jednak kolejny i jest po 1 rozdziale w miare jdnak tlumaczenie moglo byc bardziej lekkie.warto byloby na stronie zaznaczyc wiek odbiorcy zeby rodzcow niepotrzebnie fatygowac w poszukiwaniu.no i cena srednio atrakcyjna jak na co tygodniowe kupowanie ksiazki.pzdrp.pzdrp.
 • 2007-12-16 00:26 | Iwona i Michał

  Ale o co chodzi

  Fajny tytuł, chcieliśmy kupić książkę w kiosku, oceniliśmy po okładce, że może być niezła... Ale niestety nie na naszą skromną, studencką kieszeń....
 • 2008-07-07 22:06 | nina

  Naruszone prawa autorskie??????

  Czytając "Wielkie czyny szympansa Bajbuna Mądrego" stwierdziłam, że skądś ten tekst znam. Okazało się, że jakiś czas temu czytałam książkę wydawnictwa "SARA" pt. "BAŚNIE AFRYKAŃSKIE", która jest wyborem kilku rozdziałów książki Pana Kamila Giżyckiego, co ku mojemu zdziwieniu nie zostało nigdzie odnotowane.