Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W sejmie już czterech posłów niezrzeszonych

(1)
'Chcemy udowodnić, że jako niezrzeszeni możemy więcej, niż jako posłowie podporządkowani prezesowi PiS' - powiedział Paweł Zalewski. Co w Sejmie wolno niezrzeszonym - co tracą, a co zyskują?
  • 2007-12-13 16:00 | mw

    A może to "podpucha"?

    A co, jeśli J. Kaczyński "oddeleguje" 45 posłów z PiS z zadaniem stworzenia 3 klubów parlamentarnych, a tym samym wprowadzenia do Konwentu Seniorów, do Prezydium Sejmu itd., trzech "koni trojańskich", wypełniających jego rozkazy, choć pozornie niezależnych? Przecież ci ludzie z PiS-u sprawiają wrażenie, jakby wszyscy byli pod działaniem hipnozy. To by dopiero było...