Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sukces w proszku

(5)
Maciej Adamkiewicz w środowisku farmaceutycznym budzi emocje. Wyrósł na lidera polskiego rynku leków. Dzięki intuicji, odważnym decyzjom czy też sprytnemu naruszaniu patentów?
 • 2007-12-19 19:29 | Alina Adamkiewicz

  gratulacje

  DuZe gratulacje dla przedsiębiorczości i odwagi. Bardzo się cieszę że nosimy to samo nazwisko.ćzekamy na nowości w lekach Alina z córką
 • 2008-08-12 01:57 | sasiad

  Sukces cieszy. W Zakroczymiu- Ostrzykowiznie za Pieńkowem powstała nowa firma farmaceutyczna. Jest w tej chwili rozbudowywana. Przykład jest zarażliwy. Wszystkim życzymy sukcesów finansowych a nam zdrówka.
 • 2009-04-08 01:22 | 2007aga@wp.pl

  Re: Sukces w proszku

  świetna firma, chyba każdy chciałby być pracownikiem Adamedu przyjamniej jest to moje marzenie :)
  czosnowianka
 • 2009-04-20 19:37 | pracownik

  można spróbować, ale zdecydowanie odradzam.Adamkiewicze są OK, ale pozostała kadra to oszołomstwo-przerost formy nad treścią z przewagą gimnastyków kreujących się na menadżerów
 • 2009-05-12 19:49 | też pracownik

  Zgadzam się, popieram i zachęcamy do współpracy. Najgorsze jest pospólstwo między samymi Adamkiewiczami i pozostałymi - zwykłymi pracownikami. Co drugi manager a co trzeci derechtor od siedmiu boleści. Kasę łoją na założycielach i nic więcej, a co 5 min na papieroska. Przerwa obiadowa trwa u nich 3h dziennie.