Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zbigniew Ziobro będzie się domagał jawności obrad komisji śledczej

(4)
Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości ma być jednym z pierwszych świadków wezwanych przed powołaną dziś w Sejmie komisję śledczą ws. zbadania okoliczności tragicznej śmierci Barbary Blidy.
 • 2007-12-19 20:29 | Sybirak

  Jawność Komisji Śledczej

  Jak odtajni niektóre swoje poczynania i dokumenty, obrady Komisji Śledczej z pewnością będą jawne. Nie może być tak, że on bedzie się zasłaniał tajemnicą państwową, którą sam ustanowił.
 • 2007-12-20 04:47 | Maria Stec

  prawda

  Zbigniew Ziobro, najszlachetniejszy polityk prawdziwej Polski, jest nekany przez salon skladajacy sie z oszustow, klamcow i dawnych ubekow.Maria Stec
 • 2007-12-23 22:07 | jora

  jawność

  Do opini publicznej tylko przekaz jawny.Nieodopuszczenie do jawnościdoprowadzi tą komisję do farsy.Politycy chcą kombinować w zaciszu pokoików. Taka sytuacja jest oszukiwaniem elektoratu.Nie ważne w tej chwili kto głosował na kogo,chodzi o rzetelność.
 • 2008-01-02 12:09 | barbara

  komisja śledcza

  Ponieważ w czynnościach w domu p.Blidy uczestniczyło bardzo dużo osób konieczne będzie utajnienie ich twarzy.Prokuratorzy,funkcjonariudze ABW,policja.P.Ziobro już na samym początku w sejmie kłamał iż nic nie wiedział,p.Kaczyński w wywadzie prasowym ujawnił iż były spotkania,Ziobro mu referował o przygotowaniach.To potwierdził Kaczmarek,Kornatowski.Dowiemy się jeszcze wiele ciekawostek o Świączkowskim,jego żonie i układach w prokuraturze w Katowicach.