Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bez ogłady nie da rady

(5)
Cenniejsza od znajomości sejmowego regulaminu i rozporządzeń marszałka okazuje się często wiedza na temat sejmowego savoir-vivre'u i obyczajów parlamentarnych. Na czym polega sztuka życia w Sejmie i kto tu dyktuje zasady?
 • 2007-12-20 09:35 | Pafnucy

  Super

  jest to zdjęcie. Państwo wyglądają, jak na poobiednich pogaduszkach - dostojni, znudzeni, śmieszni.
 • 2007-12-23 12:19 | yuss

  mowcy

  Czy ktos moglby zmusic poslow, ktorzy nie mowia po polsku do skorzystania z porad jezykowych? Juz nie daje sie wytrzymywac tzw. goralszczyzny czy wtracania co drugie zdanie "tak naprawde", "dokladnie" i podobnych wirusow jezykowych. Czy wyborczy tych poslow kiedykolwiek ich sluchali ?
 • 2007-12-23 13:50 | Józef Brzozowski Żory.

  Rewolucja w Sejmie?

  A może by tak zaproponować rewolucję w Sejmie? Brzmi to groźnie, ale oceńcie Państwo sami. Przed wyborami PO obiecywała JOW jako jedną z wielu obiecanek, oczywiście żadne partyjniactwo tego nie spełni bo byłoby to obcięciem gałęzi na której siedzą. Więc koło się zamyka, nie będzie autentycznych przedstawicieli z regionu, bo centrala partyjna w Warszawie na to faktycznie nie pozwoli. W Dzienniku Zachodnim piszą: "W przyszłorocznym budżecie naszego kraju nie znalazła poparcia ani jedna poprawka zgłoszona przez posłów województwa śląskiego. To pierwszy taki przypadek od kilkunastu lat. Z 38 poprawek zgłoszonych przez posłów naszego regionu, uznania sejmowej większości nie uzyskała ani jedna. To wielkie rozczarowanie i porażka posłów śląskiej Platformy, którzy musieli głosować pod dyktando warszawskiej centrali." W związku z tym mam apel do Posłów, po co posłom ze Śląska centrale partyjne w Warszawie? Rzućcie legitymacjami partyjnymi, utworzcie Klub Posłów Województwa Śląskiego. Za Wami póją inne regiony, a nawet jak nie to 56 osobowy klub jest znaczący, PO uboższa o 29 posłów, być może z Wami utworzyłaby koalicję zamiast z PSLem, a waszym pierwszym projektem byłoby zmiana Ordynacji Wyborczej i wprowadzenie JOW. Pozdrowienia.
 • 2007-12-27 09:54 | PRZEMEK

  KOMENTASZ

  moi drodzy miejcie sie dobrze!pozdrawiam! prosze o informację w jaki sposób mogę napisać np.wiadomość imejlową do pana JERZEGO SZMAJDZIŃSKIEGO WICE MARSZAŁKA SEJMU9 RP-
 • 2007-12-27 23:28 | JA

  zdjęcie

  A to zdjęcie oczywiście ilustruje brak ogłady??? On powinien trzymać język tam, gdzie mu wyrósł - w ustach, zapewne.