Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klonowanie bez grzechu

(2)
Klonowanie terapeutyczne, czyli uzyskiwanie komórek, z których na przykład dałoby się hodować narządy do przeszczepów, to nadzieja medycyny. Rysuje się teraz szansa, by przezwyciężyć pojawiające się tu opory etyczne.
  • 2007-12-20 14:07 | nie czytałam

    nie czytałam

    nie czytałam
  • 2008-03-11 16:10 | Marek

    klonowanie

    Witam,Zabardzo nie umiem pisac ,wiec napisze krotko.Ja jestem za klonowaniem terapeltycznym bo ono uratuje miliony osob np.bez nog,rak chorego kregoslupa i wielu innych,chodzi o dzieci potem doroslych.Moim zdaniem wszystko by sie zmienilo jakby cos (odpukac)stalo wladzom lub ich rodzinie wtedy zmjany bylyby szybko i pewnie.Ludzie wstawcie sie za chorymi ,bo moze sie okazac ,ze sami bedziecie potrzebowac pomocy.Ja czekam na kazda informacje pewna co do klonowania bo sam jestem poszkodowany i czekam jak na zbawienie.