Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Behemoth, Vader, Fronside, Virgin Snach

(2)
2007-12-20 19:50 | Polityka.pl
  • 2007-12-20 19:50 | Sylwia

    Stodoła 07/01/08

    Cieszę się niezmiernie, że będę miała okazję zobaczyć kolejny raz tych niezwykle przemiłych, sympatycznych i kulturalnych mężczyzn. Wprawdzie okoliczności spotkania przypadają z okazji smutnego wydarzenia lecz to nie zmienia faktu, iż koncert szykuje się na miarę kapel światowej sławy. Jestem już szczęśliwą posiadaczką biletu zatem miejscówka murowana. Cel szczytny, wielkie kapele z charyzmatycznymi postaciami i ciekawymi osobowościami zatem nie pozostaje nic innego jak dobrze się bawić na miarę 'przypadającej okazji'. Spodziewam się wielkiego tłumu fanów, sympatyków i wielbicieli (jak sądzę głównie Behemoth_a), bo ukrywać nie będę, że właśnie tych niesamowitych gości miałam na myśli pisząc kilka linijek wcześniej. Życzę wszystkim wielkich przeżyć, pozdrawiam, do zobaczenia. Oby tylko nie wynikły niepotrzebne komplikacje, których głównym prowodyrem może stać się znany w kręgu Szanowny Pan Nowak. Atmosfera tego styczniowego dnia będzie gorąca. Trzymajcie się ciepło. Zapowiada się niesamowite wkroczenie w Nowy Rok.