Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ray Kurzweil: Faust współczesny

(7)
Techniczny geniusz, utalentowany przedsiębiorca, radykalny futurysta. Twierdzi, że już za kilkadziesiąt lat człowiek zyska nieśmiertelność.
 • 2007-12-22 21:12 | realista

  zagrożenie

  czy to prawda ze Ray Kurzweil powiedział ,, że do 2020 r. powstanie jeden ogólno światowy rzad"??
 • 2008-08-13 23:56 | Wiktor

  hmm... Po tym co o nim tutajprzeczytałem to jest to bardzo prawdopodopne. i również uwazam ze moze być za zmniejszeniem populacji ludności do 10% ponieważ chyba sobie niewyobrażasz że wszyscy ludzie mogliby żyć wiecznie.
 • 2008-10-13 14:02 | ccclub

  Tak
 • 2008-10-13 14:14 | ccclub

  Re: Ray Kurzweil: Faust współczesny

  Ray Kurzweil wraz z Bilderbergerami planują Totalny rząd światowy ! Początkiem będzie imperium europejskie. To się już dokonuje na naszych oczach. Już nie długo ci co głosowali za wejściem do Unii Europejskiej będą pluli sobie w brodę. Chyba, że unia zmodyfikuje ich geny tak że będą zadowoleni z nowej tyranii. Najsmutniejsze jest , że najwięcej euroentuzjastów w polsce jest wśród ludzi z wyższym wykształceniem - to dziwne ponieważ z reguły ludzie wykształceni powinni być najbardziej odporni na manipulacje i propagandę - Biada ci POLSKO! już niedługo pójdziesz w niebyt.... :(
 • 2011-04-05 08:04 | G.

  Re:Ray Kurzweil: Faust współczesny

  rząd światowy i implanty dla wszystkich to jedyne wyjście szczególnie w Polsce gdzie panuje anarchia i rozchołowie,
  mam dość tego by po nocy podchmieleni zwolennicy teorii spiskowych darli mi mordy pod oknem, wreszcie zapanuje porządek i wtedy dużo problemów zniknie
 • 2011-05-04 08:07 | G.

  Re:Ray Kurzweil: Faust współczesny

  polecam wszystkim pierścień Atlantów który ładuje człowieka niewyczerpalną energią z Kosmosu, dzięki któremu można stać się samowystarczalnym i niezależnym od wszelkich czynników zewnętrznych
 • 2014-10-22 11:15 | fefita

  Re:Ray Kurzweil: Faust współczesny

  jak człowiek może być nieśmiertelny skoro jest śmiertelny, poza tym postęp techniczny nie zrobi z człowieka nieśmiertelnego. Co za bzdury głosi ten człowiek, niech nie uwaza się za Boga bo nim nie jest!!!!!!. I nigdy nie będzie chociażby miał cały świat w swoim posiadaniu, głoszenie takich bzdur nie jest zgodne z etyką. Jeszcze jedna prawda, niech człowiek nie uważa się wyższemu Bogu bo chociażby wykorzystywał wszystkie czynności mózgu to i tak mądrości Bożej nie osiągnie, nigdy !!!!!!!!!!!