Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Transformersi są zmęczeni

(4)
Bohaterowie transformacji coraz częściej czują się zmęczeni i wypaleni. Rozglądają się między sobą i - wydaje się - gdzie spojrzysz, tam rak, udar, depresja. Czy to twarde pokolenie 50-latków zaczyna płacić cenę za swoje szybkie kariery, za stresy, za branie życia w swoje ręce, za wyścig, do którego nie byli przygotowani? Jakie wirusy zaatakowały transformersów?
 • 2007-12-27 02:42 | frank drebin

  !!!

  swietny artykul. prawda jest taka, ze nie ma emocji niewyrazonych, nie da sie ich schowac i usunac.
 • 2007-12-28 12:15 | MW

  Komputer

  Uzywany mozna dostać za 100 zł albo i za darmo. Trzeba tylko coś chcieć robić, a nie użalać się nad sobą.
 • 2008-07-09 12:59 | Grab

  Re: Transformersi są zmęczeni

  Nie rozumiem dlaczego na pokolenie 40-50 latków patrzy się poprzez pryzmat niewielkiej grupy karierowiczów. Przecież nie wszyscy dzisiaj pracują w korporacjach, agencjach reklamowych itp. Ale dzisiaj głównie takich się dostrzega, zapomina się o rolnikach, robotnikach i innych gorzej sytuowanych grupach społecznych. Nie dostrzega się tych którym nie udało się dorobić po 1989 roku. "Pokolenie yuppies" lat 90 to w dużej mierze propaganda i wymysł mediów
 • 2009-03-29 04:28 | Dziemil

  Nie wszyscy tak patrzą.Może być ich mało ale nie ilość ale jakość się liczy.Wystarczy pomyśleć kto miał wpływ na nasze rozumienie świata.Kto nas ukształtował.Żal mi tych "biednych" tygrysów europy.To tylko modny sposób na życie ale nie samo życie.