Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Doniesienia znad krawędzi

(2)
Śmierć Benazir Bhutto spycha Pakistan na nieznane wody.
  • 2007-12-29 10:56 | T

    bardzo fajna analiza

    Bardzo interesujace opracowanie!
  • 2008-01-01 19:17 | lolyta

    na korekte zabraklo czy co?

    "Zabójstwo Bhutto podkopuje pozycję Musharrafa, uważanego przez Stany Zjednoczone za kluczowego sprzymierzeńca przeciwko terroryzmowi, udaremniając plan umowy o podziale władzy między byłą premier a prezydentem, które mogło podtrzymać słabnącą pozycję Musharrafa i ustabilizować kraj, pisze Reuters w analizie wydarzeń.". A coz to za belkot? wynika z niego, ze zabojstwo, ktore moglo podtrzymac pozycje Musharrafa, podkopuje pozycje Musharrafa... a potem sie ekipa dziwi, ze gros narodu lapie sie na gadki Leppera czy Rydzyka. Hm, moze elity intelektualne powinny sie od nich uczyc sztuki zrozumialego przekazu...