Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szymon Pustelny

(2)
Doktor, asystent na Wydziale Fizyki UJ.
  • 2008-01-01 16:36 | obserwator Hajnówka

    gratulacje i obawa

    Tacy ludzie jak Szymon robią więcej dla świata niż miliony zwykłych zjadaczy chleba.Wielkie graty.Mam obawę,że człowiek tej klasy ucieknie na stałe za"wielką wodę"(amerykanie potrafią przekonać i wiedza co robią).Mam jednak nadzieję że Unia Europejska otoczy opieką swoje"oczka w głowie" i da szansę rozwoju talentom dla Naszego wspólnego pożytku.Życzę tego wszystkim ludziom nauki w Nowym Roku!
  • 2009-10-03 13:58 | studentka ETH Zurich

    Re: Szymon Pustelny

    Pieniadze to nie jedyny powod wyjazdu. Nic nie zastapi doswiadczenia zdobytego na studiach w prestizowym osrodku naukowym.