Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szef resortu obrony – Bogdan Klich na komisji ds. służb specjalnych.

(1)
Klich: - W komisji do spraw służb specjalnych jest polityczna zgoda na powrót wojskowych służb specjalnych pod nadzór MON.
  • 2008-01-11 17:40 | ~racjonał

    Czy jest co reformować?

    Panie ministrze, zanim zdąży pan wydrzeć Wassermanom i innym, służby wywiadu i kontrwywiadu wojskowego.Moim zdaniem trzeba przeprowadzić w mediach szeroką akcję informacyjną,dotyczącą odkłamania roli służb w III RP.Jest okazja posłużenia się przykładem posła Kowala. Co umożliwi łagodniejsze przejście tej przeszkody. Raporty i aneksy Macierewicza oraz ideologia Zybertowicza muszą być starte na pył.