Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies kąsa

(3)
Historie jak z tabloidów, ale inaczej.
 • 2008-01-13 18:35 | w.Tochman

  Wściekły pies

  Nie rozumiem po co po raz drugi pojawia się zajawka/bo nie recenzja/tego samego tutułu.Poprzednia wnikliwa, z krytycznym pozytywnie spojrzeniem zachęca wystarczająco do lektury.Wprawdzie autor/p.Siwczyk Krzysztof/naraził się co niektórym czytelnikom ale takie ich/moje/ prawo.Bardziej zachęcają kontrowersje niż miałkosć.
 • 2008-01-15 13:13 | Julek Kurkiewicz

  Wściekły pies

  Ano stąd, że tamta dłuższa była na portalu internetowym, a ta krótsza - w wersji papierowej, oba przedsięwzięcia są niezależne od siebie. Formuła AFISZA Polityki (1800 znaków)to właśnie zajawka. Ale chyba dodatkwoe omówienie to nie powód do zmartwienia?? Pozdrawiam Autora Wściekłego Psa i gratuluję świetnej książki
 • 2008-01-20 08:27 | wt

  to nie ja

  Jest mi wstyd, ze musze sie wpisywac pod recenzja wlasnej ksiazki, ale musze oswiadczyc, ze nie jestem autorem wpisu powyzej. Ktos uzyl mojego nazwiska. Bede wdzieczny za wykreslenie tego wpisu, lacznie z tym. Pozdrawiam i dziekuje