Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niechciane plakaty

(2)
Firmy sprzedające powierzchnie reklamowe nie chcą współpracować z Kampanią Przeciwko Homofobii i wieszać billboardów w ramach jej najnowszej akcji „Nie jesteś sam. Nie jesteś sama”.
  • 2008-01-15 19:22 | Marek

    Nie mam nic

    Nie mam nic przeciw gejom i lesbijkom, ale nie uważam za stosowne obnoszenie się z tym, urządzanie szwancparad itp. Tekie skłonności nie są normalne i niech mi nikt nie próbuje wmawiać, że są.
  • 2008-01-16 18:00 | Jarek

    Jednak masz

    Marku, twa wypowiedź jest typowa - nie mam nic przeciwko ale oni są be. To nielogiczne. Albo coś masz przeciwko, albo zmień nastawienie, bo jednego z drugim nie da się pogodzić. Właśnie gdyby na prawdę nikt nie miał nic przeciwko, jak to deklaruje, to te parady byłby zbędne (z resztą sam ich nie popieram). Ja np. jedynie nie chcę żyć cały czas w kłamstwie, bo ktoś tam uważa mnie za nienormalnego.