Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lud tego nie kupi

(5)
PiS po ostatnich zmianach personalnych ogłosił, że teraz zamierza skierować się ku ideowemu umiarkowanemu centrum i temu te roszady kadrowe mają służyć. Sezon politycznych dowcipów zatem rozpoczął się w tym roku wcześnie.
 • 2008-01-17 14:14 | janek

  klatwa

  Buly premierze Kaczynski,twoj czas sie skonczyl,a kysz,a kysz,nigdy wiecej tego pana przy zlobie.nawet jesli mial bobre intencje,ale dla kogo..?
 • 2008-01-17 17:50 | JanNowak

  To lud Kupi

  Bracia Grakchowie w starożytnym Rzymie mieli śmiałość uderzyć w interesy kliki najbogatszych obywateli. Obaj zapłacili za to życiem. Bracia Kaczyńscy płaca za to ryzykiem śmierci politycznej, głównie za sprawą ewidentnie trzymających z bogaczami mediów. Oni to bowiem decydują o zamieszczaniu reklam i przepływie wielkich pieniędzy, nierzadko państwowych. Dlatego media typu TVN, GW czy Polsat robią wodę z mózgu przeciętnemu Polakowi. Zaskakujące jest jak łatwo dajemy się wodzić za nos niedomytemu Michnikowi czy cynicznemu do bólu Najsztubiwi. Pal sześć że to Żydzi, choć na pewno patriotyzm wielu z nich jest zupełnie innego rodzaju, niż nam się wydaje. Smutne jest to, że media nie ponoszą ŻADNEJ odpowiedzialności za swoje czyny choć jak widać mają realna władzę nad umysłami Polaków, często większą znacznie niż politycy. Teraz sobie wyobraźcie sytuację np. w starożytnej Sparcie. Eforowie ogłaszają nowe prawo, a tu nagle całe stado opłacanych przez Bóg wie kogo ludzi z innych polis krytykują w czambuł każda decyzję, rzucają pomówienia, tworzą atmosferę końca świata i działają na szkodę Sparty. Sądzę że ich działalność długo by nie trwała i zastaliby natychmiast wygnani. Może dzięki temu Sparta przetrwała niezdobyta przez setki lat. A Polska ? Sami wiecie..
 • 2008-01-18 10:09 | Andrzej M

  selekcja jastrzębi

  Dopuki Kaczynski nie zrozumi, że Ziobro jest postacią negatywną w PiS, podobno zostawił totalny bałagan w MS/ to PiS będzie tracił na swoim zapleczu i auterytecie. Podobnie Mariusz Kamiński jest postacią negatywną. Kamiński jest odpowiedzialny za przewrót po nieudanej akcji w MR. PiS nie odbuduje się nigdy gdy Ci Panowie będą na świeczniku.
 • 2008-01-20 10:46 | staryhanys

  J. Kaczyński

  Kaczyński naprawdę tak ocenia inteligenję swoich wyborców.On doskonale wie kto głosuje na P.iS.
 • 2008-01-20 23:23 | Stanisław

  do JanNowaka

  JanNowak robi sobie jaja, czy naprawdę wierzy w takie idiotyzmy?