Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Alians Cywilizacji

(3)
Nowa inicjatywa czołowych polityków, Alians Cywilizacji, ma zapobiec 'zderzeniu cywilizacji'.
 • 2008-01-18 11:15 | michrich

  starcie cywilizacji

  Wielu Muzulmanow osiedla sie w Swiecie Zachdnim noszac w sobie zawisc i nienawisc ku Zachodowi i jego wartosciom.To jest glowna przyczyna konfliktu.
 • 2008-01-18 22:35 | Monika

  Bzdury

  Po co sie wtrącać do cudzej wiary?Po co zabierać komus ziemie,a potem twierdzi że to terrorysta? Zachód kocha teraz pokój bo załatwił swoje interesy kosztem innych,chce rządzić i zachować swoje przywileje, zresztą nie dotyczy to tylko świata muzułmańskiego. Nasz też sprzedali Stalinowi, a teraz pouczają jak to źle być komunistą. Szczyt obłudy!!!
 • 2008-01-25 11:31 | jarmuvie

  Jak zasypać przepaść między Zachodem a W

  Jak zasypać przepaść między Zachodem a Wschodem?Po przeczytaniu tego tytułu myślałem "zrazu", że chodzi o przepaść między Europą Zachodnią a Wschodnią. Już samo to pokazuje ile rzekomo innych przepaści jest do "zasypania". Moim zdaniem to nie jest przepaść między Zachodem a Wschodem, ani między Islamem a Chrześcijaństwem. To przepaść między BOGATYMI a BIEDNYMI. Bogaci zawsze będą pogardzać biednymi zwłaszcza na całkowicie materialistycznym Zachodzie. Tę tajemniczą przepaść otwierającą się to tu tam na świecie można zasypać.... forsą!!! :-))) W przypadku bogatych Arabów na przykład nie mówi się na Zachodzie o ich obcości kuluturowej i o przepaści tylko o EGZOTYCE. Obcość, która ma kasę to na Zachodzie EGZOZYKA. Tak jak biedak, któremu odbiła szajba nazywany jest na Zachodzie wariatem tak bogaty, któremu odbiła szajba nazywany jest ekscentrykiem :-))))