Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Broniarz: Chcemy przekonać rząd, że warto inwestować w nauczycieli

(5)
2008-01-18 19:36 | Polityka.pl
 • 2008-01-18 19:36 | toja

  J.Żakowski pada.

  Co za wspaniałe przypomnienienie .Podczas rządów PIS-u p.Żakowski nie wiedział ile zarabia Broniarz,teraz kurde … wie.Dwa i rok temu grzmiał tylko o niskich zarobkach nauczycieli.Na tym polega manipulacja odwrócić uwagi od problemu ważnego na inny,nie niskie zarobki nauczycieli tylko " zobaczcie ludzie Przewodniczący ZNP zarabia 9 tys. zł albo tytuł w GW " to skandal przewodniczący ZNP zarabia więcej od Ministra Szkolnictwa ".Typowe dla gazet GW,Polityki, telewizji tvn24 ODWRACANIE UWAGI OD ŻECZY WAŻNYCH .Tvn24 trąbi tylko o tym , rok temu wyśmiewali rząd za brak podwyżek ,dzisiaj rząd jest cacy więc ostry atak na Broniarza , chciałbym przypomnieć p.p.Żakowskiemu,Miecugowi ,Paradowskiej - On ( p.Broniarz ) zarabiał 9 tys. zł i rok temu i 2 lata temu no ale wtedy nie wolno było podawać tego.
 • 2008-01-18 23:48 | RODAK

  NASTEPNE UB W POLSCE PRZEZ PO

  Dziennikarstwo nie zajmuje sie informowaniem spoleczenstwa jaka jest prawda tylko wypelnianiem wytycznych PO,przed wyborami jak i po wyborach.Wytyczne dla PO sa z Niemiec,Rosji,Izraela i ekskomunistow.Wybory PO doprowadza do upadku Polski.PiS okazal prawde jaka Polska byla okradana przez komune,SLD i chce uchronic przed nastepna banda zlodzieji.
 • 2008-01-20 17:26 | ~~nauczycielka

  katastrofa

  Powyższe teksty są naocznym dowodem na katastrofalny stan polskiej oświaty, która w efekcie skrajnego niedoinwestowania i ogólnej zapaści wypuszcza takichże właśnie ortograficznych, składniowych, intelektualnych ignorantów...
 • 2008-01-20 18:00 | lech

  podwyżki

  zwracam uwagę, że radni i samorządowcy w pierwszej kolejności rozwiązują swoje problemy finansowe, a więc podwyżki diet i delegacji, jak również świadczen(komórki,samochody słuzbowe i t.p.).następne to podwyżki, ale podatków i opłat dla ludności i przedsiębiorców, aby pokryć niedobory budżetów.Dla pozostałej grup(nauczyciele i szpitale )jeśli starczy.