Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani minister i te panie

(7)
Jak wyciągnąć zdrowie z zapaści? Na początek rząd musi ugasić pożary i rozbroić kilka min.
 • 2008-01-19 12:56 | kangur

  Czy to jest prawda, to pani Minister?

  Ta kobieta i Premier nie maja zielonego pojecia o rzadzeniu, oni nawet nie sa diletantami, bo delatant zrobil by to duzo lepiej.
 • 2008-01-19 17:25 | Andrzej M

  kangur - ma zielone łąki

  zastanawiam się czy osoba używająca słow obelżliwyh w stosunku do premiera i ministra z dyplomem uniwersyteckim nie jest przypadkiem z PiS i czy nie powinna zmienić pseudonim, bo kangur to zwierze.
 • 2008-01-19 23:15 | Binarek

  Racja

  Tacy jak Kangur skaczą z forum do forum. Mają nad nami taką przewagę, że wiedzę i patriotyzm mają "dziedziczne". Nie musza także czytac artykułu aby wkleić pod nim swój komentarz.Reformę zdrowia np. w postaci prywatnych funduszy lub cześciowej odpłatności powinien w końcu jakiś rząd wprowadzić. Ten rząd ma wreszcie duże społeczne poparcie - może się odważą.
 • 2008-01-19 23:44 | hmm

  tasmy z KPRM

  Sluchajac ujawnionych na stronach rzadowych nagrania z obrad Kaczynskiego z Kopacz odnosze wrazenie, ze ta kobieta boi sie usta otworzyc. Moze to brak politycznej odwagi a moze niesmialosc- nie wiem, ale nie brzmi to dobrze. Niech bedzie baba z jajami jak sama siebie okreslila, a nie zastraszonym przez Kaczki kurczakiem.
 • 2008-01-20 02:49 | kangur

  Hanba pani Mimister

  Jezeli by minister zdrowia w Australii zapalil papierosa podczas debaty, to byl by to jego ostatni papieros jako Ministra.Minister zdrowia uzywa papierosa jako narkotyk, i ona o tym wie bo jest lekarzem, oj wstyd pani Minister, tego odpuscic nie mozna, zeby dodac sobie co,
 • 2008-01-20 03:02 | kangur

  Odpowiedz dla Andrzej M

  kangura IQ jest 140 a ile Ty masz?Po ostatniej rozmowie z Prezydentem,Premier zasluzyl na pale, tak ja to oceniam!
 • 2008-01-20 09:36 | egzekutor obietnic

  EWO KOPACZ, MIALAS RZUCIC PAPIEROCHY!

  Kangur: co co znaczy, że pani minister używa papierosa jak narkotyk? Przecież ona przyrzekała przed dziennikarzami, że konczy z paleniem. Poddała się? **** No to cienko widzę jej silną wolę na politycznej drodze; skoro głupiego nałogu nie może zwalczyć... to jak ona chce sie bić z systemem? Cienko cienko pani Kopacz. Są ludzie którzy pani kibicowali w rzucaniu nałogu, a pani tak wtopiła. Od dzisiaj głosuję na Kaczyńskiego. Kurzył jak smok w latach 80. a rzucił z dnia na dzień.