Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bezsilność woli

(2)
Jak się zabrać do tego, co nieuniknione bez popijania kawki, surfowania po Internecie i innych odwlekaczy?
  • 2008-01-20 07:07 | ela

    ide projektowac swoje miejsce pracy

    Fajny artykul(choc pani od polskiego nie pozwalala uzywac slowa"fajny", nie znajduje nic innego). Choc wpis moze zprzecza temu co napisze ale zaraz zmobilizowalam sie do pewnych trzech zadan na dzis i wlasnie koncze serfowanie. pomocnik wrzucilam sobie do "ulubionych" (czy jak to sie po polsku teraz nazywa?)i bede zaczynac serfowanie od przeczytania paru artykulow z tej sekcji, wizualizowania siebie w akcji i w koncu robienia tego wszystkiego czego dotad nie udalo sie zrealizowac.Mysle, ze energia jaka sie we mnie uwolnila po przeczytaniu tego artykulu starczy na dlugo:)BBBBAAArdzo DZIEKUJE AUTOROM i prosze o wiecej.
  • 2009-05-01 20:40 | pyris

    Re: Bezsilność woli

    "wbrew potocznym przekonaniom samo wyobrażanie sobie celu działania nie wpływa na siłę woli, wytrwałości sprzyja raczej wyobrażanie sobie drogi dochodzenia do celu" - to mnie zaskoczyło, faktycznie, zawsze w celach zmotywowania siebie usiłowałam sobie wyobrazić finał działania i rzeczywiście to mało jest skuteczne