Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS chce powołania trzech komisji śledczych

(1)
Zbigniew Ziobro zapowiedział, jego klub pracuje nad projektami uchwał powołujących trzy komisje śledcze.
  • 2008-01-22 19:59 | obserwator.

    komisje

    To mało 3 komisje dodatkowe proponuję PiS owi aby jeszcze powołał komisję sledczą - bo to dodatkowy zysk dla członków- 1. czy ustawy uchwalone wiekszością PiS i kolicjantów były celowe. 2. Czy peron w Włoszczowej był budowany za pieniadze PKP. 3. Czy słusznie PO wygrała wybory jak PiS zdobył 2 mil. głosów więcej.4. Czy czasem na szkode PiS prezydent zamało nie zatrudnił bezrobotnych b. posłów.