Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Główny oskarżyciel kraju

(2)
Wsadził do więzienia kilka setek najgroźniejszych gangsterów. Media okrzyknęły go pogromcą mafii. Gdy zaangażował się w rozgrywki kolejnych komisji śledczych, sam stał się zwierzyną łowną. Kazimierz Olejnik – polski Falcone.
  • 2008-01-22 22:22 | damiano

    rozwalenie ośmiornicy

    wielki respekt dla pana olejnika za rozwalenie ośmiornicy lecz pamentajmy taka robota jest niebezpieczna bo gdy naepniemy mafii na odcisk możemy zarobić kulke
  • 2019-03-06 15:43 | arturstrzalkowski

    KAZIMIERZ OLEJNIK

    Dzięki panu Olejnikowi przesiedziałem 5 lat niewinnie ,wnioskował o areszt bardzo gorliwie choć wiedział ,że nie mam ze sprawą nic wspólnego.To był koniec lat 90 tych , z chęci wypromowania się zmarnował mi i mojej rodzinie kawał życia , Wiem też ,że nie byłem wyjątkiem i droga do kariery pana Olejnika usłana była wieloma takimi przypadkami jak mój tylko mało kto o tym wie...