Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Budżet pod ścianą

(4)
W budżetówce wrze. O podwyżki upominają się lekarze i pielęgniarki, nauczyciele i urzędnicy, celnicy i sędziowie. Wszyscy chcą być wynagradzani godnie. Godnie, czyli jak?
 • 2008-01-23 14:11 | Plak

  Budżetówka

  Pracuję w instytucji państwowej. Niestety trzeba stwierdzić że: system finansowania jest do d..., standardem jest nadmierne zatrudnienie niedające się racjonalnie wytłumaczyć w odniesieniu do osiąganych celów i nieliczenie się z rachunkiem zysków i strat. Całą budżetówkę trzeba przeorać i zbudować na nowo.
 • 2008-01-23 14:34 | Makaronik

  Boziu!

  wdarł się błąd w dywagacja autora Adama Grzeszaka. O radiologach mianowicie, tą specjalizację może wykonywać tylko lekarz! autor ma na mysli chyba techników elektroradiologi!!!! Wypadałoby to zweryfikować , bo poczułem się urażony jako radiolog(lekarz)!!!czy nie ma korekty wszych publikacji?:??????
 • 2008-01-23 15:35 | Rain

  Porównanie.

  Najlepiej jest porównywać się do kogoś innego, lepszego i sprawiać Polakom kompleksy na tle Europy. Tylko po co tych lepszych szukać? Moglibyśmy wnieść takie prawa, jak mają w zarządzie Irlandzkim, z pewnością żyłoby się nam o wiele lepiej.. Nie wypowiem się na temat rządu, co jak co, najgorszy nie jest, ale mógłby się bardziej starać...
 • 2008-01-23 18:24 | hematemesis

  Bo srednia krajowa to bzdura

  Zamiast sredniej krajowej, ktora jest bzdura powinno sie przejsc juz dawno na system godzinowy. Minimalna stawka za godzine i potem dalej. Oczywiscie zaraz pojawi sie problem ze nikza minimalna stawke za godzine nie zechce pracowac, bo obok sasiad pracule za stawke o 2g wieksza. NO ale za godzine to sie przynajmnije wszytskim policzy i nie bedzie zadnych dodatkow i innych po prostu 45PLN za godzine i juz.